Ιμάντας υλικών ξεχάστηκε στην Αφρικάνα - HELP!

Ανακοινώσεις για αντικείμενα που χάθηκαν ή βρέθηκαν σε κάποιο αναρριχητικό πεδίο
Post Reply
User avatar
Ibex
Posts: 711
Joined: 15 Aug 2006 14:49

Ιμάντας υλικών ξεχάστηκε στην Αφρικάνα - HELP!

Post by Ibex »

Αν πάει κανένας προς Βαράσοβα καλοκαιριάτικα (δεν το συνιστώ, ή τουλάχιστον κοιμηθείτε σε απόσταση τουλάχιστον 2 έτη φωτός μακριά από το Κρυονέρι γιατί μια τσαντίρ-σκυλο-ντίσκο παίζει τα γαμοτράγουδα μέχρι τις 7:30 πμ με ένταση μυρίων ντεσιμπέλ) έχω ξεχάσει έναν κίτρινο-πορτοκαλί ιμάντα υλικών στην βάση της Αφρικάνας (σε μια τσέπη 1.5 μέτρο από το έδαφος). Στείλετε μου ένα PM άμα τον μαζέψετε.

Ευχαριστώ πολύ.
"Πολλὰ μὲν ἄλλα Νύμφαι κἠμὲ δίδαξαν ἀν᾽ ᾤρεα βουκολέοντα ἐσθλά." Π.Α.
Hippo
Posts: 158
Joined: 01 Feb 2007 14:25

Post by Hippo »

Ξέχασες και τα κουνουπάκια...τα έχω πει εγώ για τη Βαράσοβα...
User avatar
Ibex
Posts: 711
Joined: 15 Aug 2006 14:49

Post by Ibex »

Όντως, ήταν όπου φύγει, φύγει...
"Πολλὰ μὲν ἄλλα Νύμφαι κἠμὲ δίδαξαν ἀν᾽ ᾤρεα βουκολέοντα ἐσθλά." Π.Α.
User avatar
Ibex
Posts: 711
Joined: 15 Aug 2006 14:49

Post by Ibex »

Καθ' οδόν στην επιστροφή από τα Γιάννενα είπα: δεν ρίχνω και μια βουτιά στο Κρυονέρι να κοιτάξω και για εκείνον τον ξεχασμένο ιμάντα... Τυχερός όποιος τον βρήκε στην βάση της Αφρικάνας και τον τσέπωσε. Όμως εβδομήντα-δύο φορές πιο τυχερός ήμουν εγώ, που δίπλα στα βατραχάκια και στα βάτα του πάρκινγκ βρήκα τρία πενηντάευρα διπλωμένα καλά-καλά ματσάκι.

Αν τα έχασε κανένας ας μου γράψει... :lol:
"Πολλὰ μὲν ἄλλα Νύμφαι κἠμὲ δίδαξαν ἀν᾽ ᾤρεα βουκολέοντα ἐσθλά." Π.Α.
zeta
Posts: 26
Joined: 31 Aug 2009 12:21

Post by zeta »

Ibex wrote: Όμως εβδομήντα-δύο φορές πιο τυχερός ήμουν εγώ, που δίπλα στα βατραχάκια και στα βάτα του πάρκινγκ βρήκα τρία πενηντάευρα διπλωμένα καλά-καλά ματσάκι.

Αν τα έχασε κανένας ας μου γράψει... :lol:
Εγώ τα έχασα Ibex...πειράζει που ήτανε μεταμφιεσμένα σε Piolet Aztar πέρσυ το χειμώνα στα Βαρδούσια? :P
OFIS
Posts: 206
Joined: 26 Apr 2006 09:44

Post by OFIS »

Ibex wrote:Καθ' οδόν στην επιστροφή από τα Γιάννενα είπα: δεν ρίχνω και μια βουτιά στο Κρυονέρι να κοιτάξω και για εκείνον τον ξεχασμένο ιμάντα... Τυχερός όποιος τον βρήκε στην βάση της Αφρικάνας και τον τσέπωσε. Όμως εβδομήντα-δύο φορές πιο τυχερός ήμουν εγώ, που δίπλα στα βατραχάκια και στα βάτα του πάρκινγκ βρήκα τρία πενηντάευρα διπλωμένα καλά-καλά ματσάκι.

Αν τα έχασε κανένας ας μου γράψει... :lol:
:lol: :lol: :lol: Θεϊκό...
Che
Posts: 267
Joined: 01 Jan 2009 20:07
Location: ATHENS,GREECE

Post by Che »

ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΑΦΗΣΕ Ο ΤΥΠΟΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΙΜΑΝΤΑ ΣΑΝ ΑΝΤΑΛΑΓΓΗ?
Post Reply